To co tygryski lubią najbardziej....

Dział na luzie, w co gracie po pracy ? ; - )

Re: To co tygryski lubią najbardziej....

Postprzez iostream » środa, 26 sierpnia 2009, 03:55

piernik napisał(a):a ja ciupę w " monstersgame " i jest super gra na sieci można kupić konto na allegro na 1 serwerze. POZDRAWIAM

Edited - proszę nie przeklinać :)

ooooo ja tez grałem w "monstersgame" na pierwszym serwerze i musze powiedzieć że miałem taką wytrzymałość że wilkołaki o 10 poziomów miały trudności ze mną. Wiem że jeden o 10 pziomów wyżej zawsze dostawał ode mnie. Grałem prawie 2 lata , wtedy największy poziom był z tego co pamiętam 105 . A jaki jest teraz ?

ps. niestety pozbyłem się potem konta.
Stwierdziłem że lepiej się uczyć programowania niż posyłać swojego pieska na cmentarz nawet w nocy budząc się.
Niestety zapomniałem nazwę mojego klanu.
iostream

Postprzez razor36 » poniedziałek, 9 listopada 2009, 01:48

Najlepsza obecnie dla mnie gra to WOG (World Of Goo), w nia lubie grac calymi dniami, wczesniej siedzialem w world of worldcraft,ale jak zagralem w WOG-a to szczeka mi opadla,nie wiedzialem ze moze byc cos lepszego niz wspanialy, basniowy swiat Worldcrafta,a tu uderzenie w szczene i wielkie zdziwienie, juz nie pamietam kiedy wchodzilem ostatni raz na sieciowke worldcrafta, kiedys nie moglem zyc bez Wow-a dzis nie moge zyc bez WOG-a, popieprzone,ale takie zycie....
razor36

Postprzez feels » wtorek, 30 listopada 2010, 09:48

Ja gram od dwóch lat w Counter Strike
feels
Nowicjusz

Postprzez Eskamil » poniedziałek, 24 października 2011, 16:39

a pogrywało się w Tibie :mrgreen: i smieszy mnie generalnie opinia typu "Gra dla neo dzieci" "zj*** grafa"itd bez żadnej wiedzy o niej,gdyż to jeden z pierwszych konkretniejszych MMO i klasyka dzis i jest to jedna z tyhc gier na którym swój sukces wynika z klimatu i gemeplayu,a nie z grafiki dlatego ten wygląd po latach został dalej..Osobiscie lubie wrócic do Diablo ll czy też Warcrafta 2 lub 3,jak i również pograć w nowsze FPS typu COD czy Battlefield,dużo tego.. ;)
Eskamil
Nowicjusz

Postprzez okatawo » wtorek, 18 września 2012, 17:53

To zacznę od początku moja przygoda z grami miała początek gdy dostałem w podstawówce czy to była zerówka hmm...
W każdym razie jak byłem mały, PEGAZUSA z grą Mario i tam było podobno 1000 w 1 dyskietce gier :twisted: to była gra mogłem zarywać noce żeby przejść po raz setny kolejny poziom w tej niezwykłej platformówce ahh to były czasy.

Potem dostałem od kuzyna z Niemczech Atari nie pamiętam w co grałem ale wciągało. No i potem Komunia i pierwszy PC i pierwsza gra "jazz jackrabbit 2","elastomania", potem pierwsze Playstation i GTAII !!

No następnie grało się w Tibię kiedy to jeszcze nie była splamiona prze dzieci neo, a grało się trochę :>
następnie pierwsze 3D mmo Metin2 też za nim zaczęli się z tego śmiać. Potem oczywiście trochę przerwy w graniu miałem nawet sporą i PS2- Final Fantasy, Gta ViceCity, Naruto, Dragon Ball ah no i Tekken.

I czas przyszedł na CobalOnline na PC i nową generację konsol XBOX360 ale to już nie to samo co kiedyś :)
Aby zobaczyć trzeba uwierzyć...
okatawo
Początkujący
Początkujący

Postprzez kwolacz » poniedziałek, 7 października 2013, 15:01

Nie ma to jak Fifka z bratem. Nawet mieliśmy specjalne zeszyty z tabelami ligi mistrzów.
kwolacz
Nowicjusz

Postprzez mariolcia » wtorek, 8 października 2013, 14:58

Jeśli już gram, (ostatnio często to się nie zdarza) to w LOL'a lub Diablo III
mariolcia
Nowicjusz

Postprzez kolekw » środa, 9 października 2013, 14:28

Teraz walczę z z football managerem. Widzę że gramy taką drużyną (L)
kolekw
Nowicjusz

Postprzez tomekwapisz » wtorek, 19 listopada 2013, 22:21

Ja gram w Hattrocka. Taki internetowy manager piłkarski. Jak narazie dwie ligi awansowałem ale w te 3 od końca już nie ma tak łatwo. Dwa mecze w plecy.
tomekwapisz
Nowicjusz

Postprzez tymonparasol » sobota, 30 listopada 2013, 22:17

ja w fifa i fifa futtbol manager.
tymonparasol
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry Komputerowe