To co tygryski lubią najbardziej....

Dział na luzie, w co gracie po pracy ? ; - )

To co tygryski lubią najbardziej....

Postprzez Ahmed » piątek, 3 października 2008, 15:29

Ogólnie moja historia z grami typu MMO czy FPP zaczęla się przeszlo 2 lata temu.. Pamiętacie klimat Tibi? Te moby 2D, ten świat 2D! Ach... Wstyd się trochę przyznac ale tak, gralem (niestety) w Tibie... Co prawda szybko przerzucilem sie na 3D. Najpierw Last Chaos (buee) potem Legend of Ares (w to ok 6 miesięcy) potem jeszcze w kilka innych calkiem dobrze znanych tytulów aż wkoncu trafilem na tę jedyna... World of Warcraft moim zdaniem najlepszy MMO. Jeśli jesteś po "przejściach" (w świecie MMO) polecam Ci tą grę. Jak narazie mam malutka przerwę ale grac nie skończę tak szybko. Drugą grą w jaką obecnie gram to CS. Historia jest dluuga i nudna. Powiem tyle ze spróbowalem pewnego slonecznego dnia swoich sil w CS'a (nigdy przedtem nie gralem) na turnieju. Powiem wam, że mnie wciągnelo i ''wciąga" na kilka godzin. Po tym wszystkim może wam się wydawac, że nie odchodze od kompa. W rzeczywistości jest inaczej. Zaczęla się szkola komputer odstawiamy na weekend i baj baj CS and WoW ;]

Ciekawi mnie jak to bylo z wami, w co obecnie gracie, czy również w CS'a czy WoW'a?
(L)egia Fans 4ever
Ahmed - bo tak chcialy biedronki
Ahmed
Początkujący
Początkujący

Re: To co tygryski lubią najbardziej....

Postprzez hammer » piątek, 3 października 2008, 21:34

Szczerze mowiac nienawidze Tibi ... wowa tez nie zbyt lubie ale za to uwielbiam diabelka 2+ lod no i Coda 2 :) :D
hammer

Postprzez Ahmed » sobota, 4 października 2008, 12:46

No ciekawe ciekawe ale wiesz, skończylem z Tibia... A WoW'a nie lubisz zapewne z opowieści, że uzależnia czy coś w tym stylu.. Jeżeli potrafisz odróżnić świat rzeczywisty od świata gier MMO to naprawdę polecam Ci WoW'a. Osobiście w ''Lucyferka" nie gralem ale może kiedyś. :P
(L)egia Fans 4ever
Ahmed
Początkujący
Początkujący

Postprzez Morfidon » sobota, 4 października 2008, 14:54

Ja zacząłem swoją przygodę z grami już na PC (pomijając ATARI, commodore oraz także platformówki na PC) od Diablo 1. Później były liczne gry typu Quake, Duke Nuke, Warcrafty, Diablo 2, różne gry typu JEDI, CS i wiele innych. W tych grach zawsze czegoś brakowało, tego dobrego, solidnego systemu PvP (Player vs Player). Wszędzie było tylko zwykłe PvE (Player vs Environment) i szczępki PvP.

Dobrą grą, którą polecam jest Dark Age of Camelot, jest to już gra typu mmorpg (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), w której można zagrać z wieloma graczami na raz, jej system PvP jest na najwyższym poziomie. Ta gra ma już z 7 lat, ale miała liczne dodatki i dalej jest rozwijana, niestety słaby marketing powoduje, że mało osób o niej słyszało.

WoW próbowałem, lecz tam preferowany jest PvE, który jest naprawdę dobrze rozwinięty i przeznaczony raczej dla fanów Warcrafta, nie ma tam specjalnie rozwiniętego PvP (przynajmniej nie na takim poziomie jak w DAoC'u lub też w WAR'ze)

Aktualnie gram w WARhammera Online, który jest o niebo lepszy niż WoW (wielokrotnie lepszy system PvP), ma też trochę podobieństw, co moim zdaniem spowoduje, że dużo osób z WoW'a przerzuci się na WAR, jeszcze potrzebuje trochę poprawek, ale ma bardzo wysoki potencjał - zachęcam do spróbowania.

Oczywiście gram we wszystko z umiarem, trzeba się czasem rozluźnić : - )
Morfidon
Administrator
Administrator

Postprzez Ahmed » sobota, 4 października 2008, 16:35

Morfi, chyba mnie przekonaleś do Warhammer'a (czy jak to sie zowie ;)). I przyznam Ci rację z tym PvP w WoW'ie... No cóż, slabo im to troszkę wyszlo ale jeśli się ktoś uprze to i Tibie polubi ;-). Dark Age of Camelot hm.. no coś niecoś slyszalem ale nigdy nie mialem przyjemności pograć. Ale ten Warhammer to musi być jednak naprawdę fajny. Mój kolega gra, napisal nawet recenzje tego na jakimś forum(!). Mi powiedzial żebym chociaż spóbowal, więc czemu nie ;).
(L)egia Fans 4ever
Ahmed
Początkujący
Początkujący

Postprzez hammer4565 » niedziela, 5 października 2008, 20:28

Ahmed napisał(a):No ciekawe ciekawe ale wiesz, skończylem z Tibia... A WoW'a nie lubisz zapewne z opowieści, że uzależnia czy coś w tym stylu.. Jeżeli potrafisz odróżnić świat rzeczywisty od świata gier MMO to naprawdę polecam Ci WoW'a. Osobiście w ''Lucyferka" nie gralem ale może kiedyś. :P

WoWa nie to ze nie lubie , poprostu nie lubie wto grac :) nie podoba mi sie wiec... nie gralem , nie gram i nie bede w to gral tak samo jak w coda 4 ;) kazdy ma jakis gust w koncu wiec kazdy gra w to co mu sie podoba :D

A tibia o jej w dzisiejszych czasach to slabo dla mnie sie ta gra prezentuje ;/ a pozatym klimat i te dzieci (nie wszyscy) ktore we to graja to az mi sie zyc odechciewa , zamiast sie uczyc to graja a pozniej mowia , np. mamo"m" , m"u"j itp itd ...
Obrazek
hammer4565
Początkujący
Początkujący

Postprzez Ahmed » poniedziałek, 6 października 2008, 18:02

No z tą ortografią to masz w zupelności racje. Ale są Dzieci Neo i ludzie prawda...
(L)egia Fans 4ever
Ahmed
Początkujący
Początkujący

Postprzez Arczi » niedziela, 18 stycznia 2009, 02:44

Heh no to ja was zaskocze STARCRAFT BRODWOAR zaczolem w to grac na studiach mineło jakies 5 lat a ja dalej w to rypie gierka nie do zdarcia wasze wowy moga sie schowac oczywiscie gra multiplayer tak wciaga nie samowite ze mozna grac w to 5 lat i ciagle odkrywac nowe taktyki gry , rasy sa bardzo zroznicowane co pozwala na mnostwo zagrywek kazdej rasy, juz nie wpomne o koreancach jak oni graja w ta gre to mistrzostwo swiata, a no i od czasu do czasu CS:)
Arczi

Postprzez piernik » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 00:44

a ja ciupę w " monstersgame " i jest super gra na sieci można kupić konto na allegro na 1 serwerze. POZDRAWIAM

Edited - proszę nie przeklinać :)
piernik

Postprzez wojt12322 » czwartek, 20 sierpnia 2009, 16:37

a ja pogrywam w Lineage II
wojt12322

Następna strona

Powrót do Gry Komputerowe