Metody płatności oraz kraje dostawy witryny videokurs.pl

 1. Dostawa On-line

  Dostawa "online" jest całkowicie bezpłatna. Po wybraniu tej opcji, będziesz miał nieograniczony czasowo dostęp do plików zakupionego kursu w wersji online.
  Z reguły transakcje za pośrednictwem DotPay są realizowane w ciągu kilku minut, czasem kilku sekund, jednak operatorzy rezerwują sobie czas do 24 godzin, dlatego transakcja może trwać dłużej.
  Przy wybraniu opcji bezpośredniego przelewu na nasze konto (w 2 kroku zamówienia) dostęp do materiałów następuje po odnotowaniu wpłaty na konto lub po przesłaniu dowodu wpłaty.

 2. Wysyłka wersji pudełkowej (DVD)

  Przesyłki są wysyłane CODZIENNIE od poniedziałku do piątku o około godz. 14-stej. Po wysłaniu, natychmiast powiadamiamy o tym i podajemy Nr Listu Przewozowego.

  Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Za koszty wysyłki płacisz tylko JEDEN raz.

  Kursy są wysyłane w solidnych kopertach bąbelkowych.

  Wysyłki są wysyłane po odnotowaniu wpłaty na konto.

 3. Darmowa przesyłka

  Jeżeli Twoje zamówienie bez wysyłki przekroczy łączną wartość 75 zł to koszty przesyłki priorytetem poleconym na terenie Polski będą pokryte przez naszą firmę.

 4. Dostawa towarów w wersji online jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. W wersji DVD koszt wysyłki do innego kraju niż Polska, Pocztą Polską wynosi 25 zł