Video Kurs Pl - Logo
GEM, 32-700, Bochnia
ul. Proszowska 92
tel./kom.: 606 192 567
e-mail: videokurspl@gmail.com
Czy wiesz, że oglądanie Video Kursów jest jedną z najlepszych metod nauki?

Nie wierzysz?

W takim razie konieczenie przeczytaj ten artykuł.

Możesz także za darmo oglądnąć przykładowe lekcje.
Video Kurs Programowania w C++

Kursy Programowania

W naszej ofercie znajdziesz kursy programowania z języków C++, C#, Java oraz Pascal, które pozwolą Ci wejść w świat programistyczny. Nieważne czy kiedykolwiek pisałeś programy, możesz nie mieć pojęcia o programowaniu... Po tych kursach wszystko się zmieni i obalisz mit, że programowanie to trudna rzecz przeznaczona tylko dla nielicznych!

Sugerowana kolejność oglądania kursów języka C++:

  • Video Kurs Programowania w C++ - w tym kursie poznasz totalne podstawy programowania i nie tylko. Będziesz potrafił posługiwać się zaawansowanymi aspektami C++ takimi jak np. szablony klas. Po tym kursie wystarczy Ci poznawać nowe biblioteki, ponieważ będziesz rozumiał całą składnię tego języka. W kursie jest wiele lekcji poświęconych trudnym zagadnieniom takim jak np. wskaźniki. Więcej o kursie C++.
  • Video Kurs C++ - Obsługa Plików - w tym kursie nauczysz się obsługiwać pliki, tzn. zapisywać, odczytywać i zmieniać w nich dane. W ostatniej lekcji tworzymy własną bazę danych. Więcej o kursie C++ - Obsługa Plików.
  • Video Kurs C++ - Algorytmy - kurs ten to zbiór 40 bardzo popularnych algorytmów. Można go traktować jako rodzaj dobrego treningu poznanych wiadomości z poprzednich kursów. Algorytmy te sprawią, że Twoje programy będą działały szybciej oraz poznasz ciekawe rozwiązania niektórych problemów. Dodatkowo większość algorytmów przedstawionych w tym kursie są wymagane na maturze z informatyki. Więcej o kursie C++ - Algorytmy.

Sugerowana kolejność oglądania kursów języka Java:

  • Video Kurs Programowania w Java - kurs ten przedstawia podstawy języka Java aż do aspektów średnio-zaawansowanych. W kursie tym skupiamy się mocno na podstawach oraz klasach. Więcej o kursie Java.
  • Video Kurs Java - Tworzenie Aplikacji - po poznaniu podstaw warto zabrać się za tworzenie dowolnie przez nas wymyślonych aplikacji. Po kursie będziesz potrafił/a w Javie stworzyć różnego rodzaju aplikacje od zera, nie potrzebując do tego nawet środowiska graficznego. Dowiesz się jak używać większości komponentów, które udostępnia pakiet Swing. Podczas poznawania Javy, tworzymy wiele na prawdę bardzo ciekawych aplikacji. Więcej o kursie Java - Tworzenie Aplikacji.
  • Video Kurs Java - Strumienie - jeżeli posiadasz wiedzę oraz umiejętności z kursu Java oraz kursu Java - Tworzenie Aplikacji to czas na poznanie trochę bardziej zaawansowanych rzeczy takich jak otwieranie, zamykanie, zapisywanie, odczytywanie danych z pliku, przeszukiwanie katalogów, archiwizacja danych. Napisz własną aplikację archiwizującą dane (ZIPPER) oraz wiele inych. Więcej o kursie Java - Strumienie.
  • Video Kurs Java - Aspekty Zaawansowane - ten kurs Javy jest poświęcony jej zaawansowanym aspektom, Twoje aplikacje zaczną działać dużo szybciej. Dowiesz się m.in. o programowaniu współbieżnym, czym jest synchronizacja, wątki, jak stworzyć prostą animację, czym są kolekcje, mapy, jak one działają, poznasz zaawansowane możlwiości pisania klas generycznych i wiele innych. Więcej o kursie Java - Aspekty Zaawansowane.

Kursy z zakresu programowania w języku C#:

  • Video Kurs C# 4.0 .NET 4.0 - po kursie poznasz podstawy jak i również zaawansowane aspekty programowania z zakresu języka C# . Nasz kurs omawia C# oraz plaftormę .NET w najnowszej wersji 4.0! Po tym kursie będziesz potrafił posługiwać się zaawansowanymi aspektami języka C#. Po ukończeniu kursu wystarczy poznać dodatkowe biblioteki, które po naszym kursie będziesz rozumieć bez problemu. Więcej o kursie C#.
  • Video Kurs C# Tworzenie Aplikacji - w kursie nauczysz się tworzyć aplikację z pomocą technologi takich jak WPF i XAML. Po kursie będziesz potrafił tworzyć GUI (Graphic User Interface), czyli graficzny interfejs użytkownica w aplikacjach deskoptowych dla rozwiązań biznesowych. Więcej o kursie C# Tworzenie Aplikacji.

Mamy jeszcze jeden kurs programowania w języku Pascal:

NewsletterRSS - Video Kursy
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami :-)
Twój e-mail:
*Szanujemy Ciebie i tak samo nie lubimy spamu jak Ty, będziemy informowali Cię tylko o samych nowościach związanych z Video Kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newsletera wysyłając do nas e-mail'a. Dla formalności przyciskając button "Zapisuje się*" akceptujesz nasze zasady prywatności.