Video Kurs Pl - Logo
GEM, 32-700, Bochnia
ul. Proszowska 92
tel./kom.: 606 192 567
e-mail: videokurspl@gmail.com
Dlaczego wytrwałość jest ważna w nauce?
13:33; 21 czerwiec 2017 rok by Arkadiusz Włodarczyk
Cześć, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wzbudzić w sobie więcej pokładów energii na bycie wytrwałym to zapraszam do poniższego artykułu: Dlaczego wytrwałość jest taka ważna podczas nauki?
4 sposoby na optymalne używanie mózgu
oszczędzające Twój czas
14:37; 2 czerwiec 2017 rok by Arkadiusz Włodarczyk
Cześć, jeśli chcesz dowiedzieć się jak oszczędzić swój cenny czas podczas nauki to zapraszam Cię do mojego nowego artykułu: 4 sposoby na optymalne używanie mózgu oszczędzające Twój czas
Czym jest CSS? CSS vs CSS3
18:09; 7 czerwiec 2016 rok by Arkadiusz Włodarczyk
Cześć postanowiłem łopatologicznie wyjaśnić czym jest css oraz jaka jest różnica między CSS i CSS 3 jak i również pokazać zalety stosowania CSS w poniższym artykule: Czym jest CSS 3?
Jak zacząć tworzyć strony WWW?
18:42; 18 październik 2014 rok by Arkadiusz Włodarczyk

Witam, w mojej częstej corocznej aktualizacji bloga :-) Wczoraj po godzinie 24 stwierdziłem, że coś jest nie tak z tym blogiem i o 4:30 rano zakończyłem pracę nad poniższym artykułem. Życzę udanego czytania: Jak zacząć tworzyć strony WWW? Jest to kontynuacja poprzedniego artykułu.

NewsletterRSS - Video Kursy
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami :-)
Twój e-mail:
*Szanujemy Ciebie i tak samo nie lubimy spamu jak Ty, będziemy informowali Cię tylko o samych nowościach związanych z Video Kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newsletera wysyłając do nas e-mail'a. Dla formalności przyciskając button "Zapisuje się*" akceptujesz nasze zasady prywatności.