Video Kurs Pl - Logo
GEM, 32-700, Bochnia
ul. Proszowska 92
tel./kom.: 606 192 567
e-mail: videokurspl@gmail.com

Zasady Prywatności Newslettera

Przykładamy dużą wagę do ochrony powierzanych nam danych i traktujemy je jako poufne. Nie lubimy spamu tak samo jak Ty. Będziemy używali Twojego e-maila tylko w celach poinformowania Cię o nowościach związanych z video kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newslettera wysyłając do nas e-mail'a.

Rejestrując się w systemie newsletter klikając na przycisk o etykiecie "Zapisuje się*" wysyłając formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych (e-mail, IP oraz czas rejestracji) zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 roku nr 101 poz 926) przez firmę GEM Arkadiusz Włodarczyk z siedzibą w Bochni przy ul. Proszowskiej 92. Dane zostaną użyte w celu poinformowania Państwa o nowościach związanych z Video Kursami w postaci wiadomości wysyłanych na podany przez Państwa adres email.

Zgłoszenie o chęci otrzymywania informacji dotyczących video kursów należy potwierdzić klikając na przycisk "Zapisuje się*". Klikając na ten przycisk oświadczają Państwo, że e-mail podany w formularzu należy do Państwa. Jeżeli podacie Państwo nie swój e-mail to bierzecie Państwo pełną odpowiedzialność za to, że nasz system Newslettera wyśle na podany e-mail link aktywacyjny.

W każdym momencie możecie Państwo wypisać się z Newslettera wysyłając do nas wiadomość o treści: "Proszę wypisać mnie z Newslettera" na adres: videokurspl@gmail.com z podanego w formularzu podczas rejestracji e-maila.

W momencie rezygnacji z subskrypcji dane o Państwa adresie email są trwale usuwane w ciągu najbliższych 48 roboczych godzin.

NewsletterRSS - Video Kursy
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami :-)
Twój e-mail:
*Szanujemy Ciebie i tak samo nie lubimy spamu jak Ty, będziemy informowali Cię tylko o samych nowościach związanych z Video Kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newsletera wysyłając do nas e-mail'a. Dla formalności przyciskając button "Zapisuje się*" akceptujesz nasze zasady prywatności.