Video Kurs Pl - Logo
GEM, 32-700, Bochnia
ul. Proszowska 92
tel./kom.: 606 192 567
e-mail: videokurspl@gmail.com

Współpraca

Witaj, skoro już jesteś w tej zakładce oznacza to, że jesteś zainteresowany/a między nami obopólnie korzystną współpracą.

Na jakiej zasadzie możemy współpracować?

Jeżeli prezentujesz Firmę...

To zapraszamy Was serdecznie, do współpracy polegającej na sprzedaży naszych wyrobów, którymi są oczywiście Video Kursy. Pełną ofertę możecie uzyskać po napisaniu do nas e-mail'a: videokurspl@gmail.com

Jeżeli sam piszesz lub też chciałbyś pisać Video Kursy...

Posiadasz umiejętności przekazu wiedzy... lecz nie posiadasz menadżera, zaplecza finansowego na założenie własnej Firmy lub też doskwiera Ci brak czasu na jej prowadzenie lub też chciałbyś się skupić na byciu Twórcą, niżeli tracić czas na rozszerzanie działalności to zapraszamy do bardzo korzystnej z nami współpracy - prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz dodać produkt do naszego Sklepu...

Napisz do nas, jeżeli jest to Video Kurs, lub też coś tematycznie związanego z naszym sklepem (książki informatyczne) etc. na pewno nawiążemy współpracę!

Jeżeli chcesz otrzymać tzw. buddy key...

Buddy key jest to z ang. klucz dla przyjaciela. Jeżeli chcesz otrzymać klucze, które udzielają 10% rabatu na nasze kursy to napisz do nas na e-mail. Pamiętaj, aby otrzymać buddy key, musisz wcześniej kupić przynajmniej jeden Video Kurs. Nasza firma nie bierze odpowiedzialności za to w jaki sposób te klucze będą rozdawane dla innych osób przez osoby, które otrzymały od nas klucz.

NewsletterRSS - Video Kursy
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami :-)
Twój e-mail:
*Szanujemy Ciebie i tak samo nie lubimy spamu jak Ty, będziemy informowali Cię tylko o samych nowościach związanych z Video Kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newsletera wysyłając do nas e-mail'a. Dla formalności przyciskając button "Zapisuje się*" akceptujesz nasze zasady prywatności.