Video Kurs Pl - Logo
GEM, 32-700, Bochnia
ul. Proszowska 92
tel./kom.: 606 192 567
e-mail: videokurspl@gmail.com

Arkadiusz Włodarczyk - kontakt

Witam Cię serdecznie, mam na imię Arkadiusz i jestem autorem Video Kursów znajdujących się na tej stronie, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało na armiksos@gmail.com lub na moje gg: 10870365 - zawsze odpowiadam.

Mam nadzieję, że wszystkie kursy przypadną Ci do gustu i odkryją lub też pogłębią w Tobie żądzę poznawania wiedzy :) Włożyłem w nie naprawdę dużo serca, abyś mógł/a nauczyć się przekazywanych przeze mnie aspektów w przyjemny oraz szybki sposób.

Tworzę video kursy, ponieważ sam kiedyś zaczynając przygodę z programowaniem, czy też tworzeniem stron www nie mogłem znaleźć przejrzystych informacji dla początkującego, czyli po prostu laika :) Jeżeli już nawet takowe znalazłem to zauważyłem, że w wielu z nich brakowało kreowania najważniejszego czynnika, który jest potrzebny każdemu(!) programiście - wyobraźni. Często też autorzy książek / artykułów korzystali z trudnej terminologi, którą nigdzie nie wyjaśniali, zapominając o tym, że przekazują wiedzę dla początkującego.

Staram się nie popełniać takich błędów. W każdą lekcję wkładam dużo pracy oraz serca i mam nadzieję, że wykorzystasz poznane wiadomości i kiedyś wykreujesz coś nowego, coś co da Ci dużo radochy oraz satysfakcji, a może i przyda się innym ludziom :)

Oczywiście to nie znaczy, że osoba, która już coś wie nic nie wyciągnie z kursów, wręcz przeciwnie, możliwe że pozna wiele ciekawostek i popatrzy na dany aspekt od całkowicie innej strony :) W końcu uczymy się całe życie...

Pozdrawiam serdecznie,

Arkadiusz Włodarczyk
NewsletterRSS - Video Kursy
Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami :-)
Twój e-mail:
*Szanujemy Ciebie i tak samo nie lubimy spamu jak Ty, będziemy informowali Cię tylko o samych nowościach związanych z Video Kursami. W każdym momencie, możesz wypisać się z Newsletera wysyłając do nas e-mail'a. Dla formalności przyciskając button "Zapisuje się*" akceptujesz nasze zasady prywatności.